40 jaar juf Marijke!

 • 18 december 2020
 • Onthaalklas
 • Eerste kleuterklas
 • Tweede kleuterklas
 • Derde kleuterklas
 • Eerste leerjaar
 • Tweede leerjaar
 • Derde leerjaar
 • Vierde leerjaar
 • Vijfde leerjaar
 • Zesde leerjaar

Dat konden we niet onopgemerkt voorbij laten gaan!

Gisteren namen we afscheid van juf Marijke.  40 jaar werkte ze op onze school! Nu gaat ze genieten van haar welverdiend pensioen. Dat konden we niet zonder slag of stoot voorbij laten gaan! Enkele collega‚Äôs hebben haar begeleid bij haar laatste fietstocht naar Hagelstein, waar een erehaag van alle leerlingen en leerkrachten te wachten stond. Het oorverdovende applaus dat juf Marijke kreeg was tot ver te horen! De kinderen deden een dansje, de leerkrachten zongen een liedje, en elke klas deed een sportieve opdracht. Bedankt juf Marijke!